Labelife 6 Pack 9mm Компатибилен Брат P-допир Етикета TapeMK121 MK221 MK421 MK521 MK621 MK721 за Етикета Создателот PT-90,PT-100
Ново - 7 %

Labelife 6 Pack 9mm Компатибилен Брат P-допир Етикета TapeMK121 MK221 MK421 MK521 MK621 MK721 за Етикета Создателот PT-90,PT-100

Залиха
DEN 962.40
DEN 895.00
Износот:Модел : M-K121 / М-K221 / М-K421 / М-K521 / М-K621 / М-K721
( компатибилен со Брат М-121 / М-221 / М-421 / М-521 / М-621 / М-721 )
Боја : Црно на Јасни / Бело / Црвено / Сино / Жолта / Зелена
Големина : 9mm X 8m ( Пакување од 6 )
Функција :
-Со мала тежина, силна сила, отпорност на кинење, добра печатење, светлина сенчење, економски и заштита на животната средина, итн. -Тоа е водоотпорен, масло доказ (растително масло), за борба против алкохолот, ако се впие за 3h, конзервација стапка од 80%. - тоа е голем не-ламинат лента, лесно да лупам, трајни, бришејќи, suitabl e за надворешно-апликација ,како што е дом или канцеларија.
ПТ-45 M, PT-55 BM, PT-55 S, PT-65, PT-65 SB, PT-65 SCCP, PT-65 SL,
ПТ-65 VP, PT-70, PT-70 BBVP, PT-70 BM, PT-70 BMH, PT-70 HK, PT-70 HOL, PT-70 HOT,
ПТ-70 SP, PT-70 SR, PT-80, PT-80 SCCP, PT-85, PT-90, PT-M95, PT-100, PT-110...

Декларираните карактеристики

Тип:
печатач лента
Број На Модел На:
М-K121 М-K221 М-K421 М-K531 М-K631 М-K731
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
мулти-боја
Бренд Име:
Labelife
Применливи Опрема:
етикета печатач
Функција:
Компатибилен
Големина:
9mm( 3/8 Inch) (0.35'') * 8m(26.2Feet)
Материјал:
ABS/МИЛЕНИЧИЊА
Гаранција:
1 година

Поврзани производи