KOTION СЕКОЈ G7500 Гејмерски Слушалки Слушалки со Led Микрофон Бас Слушалки за Нови Xbox Еден PS4 Лаптоп Телефон КОМПЈУТЕР Гејмер Casque
Ново - 29 %

KOTION СЕКОЈ G7500 Гејмерски Слушалки Слушалки со Led Микрофон Бас Слушалки за Нови Xbox Еден PS4 Лаптоп Телефон КОМПЈУТЕР Гејмер

Залиха
DEN 1471.20
DEN 1044.00
Износот:

За Време на Испорака : Ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги ефикасност,затоа што не можеме да го обезбедат точното време на испорака,на следниот графикон се за повикување само 4. Професионални гејмерски слушалки за вашиот избор. Исклучителна изработка и моден изглед.
Мојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : 1.5 mm(4pin) (usb приклучокот е само за слушалки led светло моќ) Кабел Должина : Околу. Напомена : Оваа Слушалка не може да се користи за Стариот XBOX Една освен ако не сте microsoft адаптер, pls информации пред да купите.5 mm конектор, тоа е погоден за i Phone 6 / 6 Плус, Samsung S5, S4, LG, Xiaomi, i Pad, КОМПЈУТЕР, лаптоп, таблет, итн. Нашата цел е задоволството на клиентите! (Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодарам !) 2. Прекрасен амбиент бучава изолација. Линија е опремен со ротари волумен контролер, едно копче Микрофон mute, повеќе лесен за употреба.7 mm Микрофон Чувствителност : -38d B +/- 3d B Микрофон Отпорност : 2.2 kohm Directivity : Omni-насочен Слушалки Интерфејс : USB+3.За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу ! Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши
.Работи само со нови xbox еден,ps4 gamepad.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 1-3 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPS-от, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост веб-Сајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро. Блескавите LED светла се дизајнирани на earcups, истакнувајќи ја атмосферата на играта.(само треба поврзете 3,5 mm приклучок) Спецификации : Модел : KOTION СЕКОЈ G7500 Говорникот Дијаметар : 50mm Отпорност : 20ohm±15% Чувствителност : 115d B±3d B Фреквенција : 20-20000 Hz Микрофон Димензија : 6. Earmuffs користи со кожата-friendly кожа материјал, и супер меки Над-уво влошки што е поудобно за долго време се носат.За продажба на Мало Пакет : Некои од нашите производи без мало пакет, бидејќи мало пакет тоа е голема големина и тежина е тешка, Ние ќе ги искористиме меур торба за заштита на тоа добро, може да го спаси вашиот превозот надомест, Ако се препродавач и треба со мало пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел.
Добредојдовте на Нашата продавница
KOTION СЕКОЈ G7500 Гејмерски Слушалки Слушалки со Led Микрофон Бас Слушалки за Нови Xbox Еден PS4 Лаптоп Телефон КОМПЈУТЕР Гејмер Casque Карактеристики : Висока прецизност 50mm возачот, ви донесе гласен звук поле, звук јасност, звук шок чувство, способни за разни игри. Удобен и убава
120 степен ротирачки мека меки микрофон, Слободни виткање, Лесно да се прилагоди на позицијата.1 m Пакет содржина : 1 * Kotion Секој G7500 Слушалки 1 * Аудио Y Splitter кабел
Телескопски главата зрак.

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Бренд Име:
KOTION СЕКОЈ
Стил:
Headband
Линија Должина:
2.1 m
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра За Мобилен Телефон,Обични Слушалки
Број На Модел На:
G7500 PS4 Гејмерски Слушалки
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
Чувствителност:
115±3dB
Со Микрофон:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Поддршка СТАН:
No
Отпорот:
20Ω
Пакет:
Со Мало Пакет/ер-торба Пакет
слушалки :
Гејмерски Слушалки за PS4/Gaming Слушалки за Компјутер
Возачот дијаметар:
50mm
Слушалки интерфејс:
УСБ (Usb приклучокот е само за слушалки led моќ)+3.5 mm
Должина на кабел:
Прибл. 2.1
боја:
црно-сини/црно-црвено,
Употреба:
Гејмерски слушалки за Нови xbox еден(3.5 mm џек gamepad)
со 3,5 mm џек 1 до 2 адаптер кабел:
Yes
Употреба:
за Компјутер/Лаптоп/PS4/нови Xbox еден/прекинувач/мобилен Телефон
pc гејмер слушалки:
слушалки игри за Лаптоп лаптоп

Поврзани производи