Oclean Една Батерија Автоматско Sonic Електрична Четка за заби СТАН Контрола Интелигентни Стоматолошка Здравствена Заштита на Возрасни Sonic Четка за заби
Ново - 25 %

Oclean Една Батерија Автоматско Sonic Електрична Четка за заби СТАН Контрола Интелигентни Стоматолошка Здравствена Заштита на

Залиха
DEN 4003.20
DEN 3002.00
Износот:

Моќта дискови вода и паста за заби пена за формирање на пулсот сила за ефикасно чистење на забите празнина и отстранување на денталниот плак
● Висока густина Брилијантен Садење Четка
Усвојување на реномирани Американски Du Pont Tynex Сјај наежвам, подобрена со германски Pedex четка и Pedex исчезнат-се прашува четка, четка за квалитет е зголемена со двојно сјај кој го прави четка главата рѓа-бесплатно, еколошки и здрави, и заокружување наежвам ќе не нула вашите непца или оштетување на површината
● 3 Чистење Режими x 4-степен на Чистота
12 видови на кориснички чистење грижа програми можат да се групираат со три чистење, начинот на Чистење, Избелуваат, Масажа и четири-степен на чистота, можете да ги прилагодите на вашите сопствени чистење на владата врз основа на 72 слободни основните избори со АПЛИКАЦИЈА на вашиот паметен телефон
● СТАН контрола со Bluetooth функцијата
Поврзете на четка за заби на СТАН преку Bluetooth 4.8 W
Текст : 5 V / 1 A
Тежина : 155g ( телото и четка главата )
Сертификат : ФДУ, ФК, CE, Ro HS, SRRC, IPX7
Општи Бренд Oclean Тежината и Големината на Производот тежина 0. Ако ја миеш забите два пати за еден ден и 2 минути за едно време, 60 дена е на располагање.cm силна вртежен момент излез направи власта ефикасно ги пренесува на четка главата. Различни вграден-во со висока прецизност сензори може да се открие вашиот четкање гест и други предмети, и СТАН, ќе го анализираат податоци за да им даде на вашиот четкање повратни информации извештај.2 РАНЛИВИТЕ
СТАН : поддршка за i OS 8.5600 кг Производ големина (L x W x H) 25.5 мм
Полнење извор : Oclean USB брзо полнење магнетна база
Време на полнење : full на 3,5 часа
На животниот век на батеријата : 60 денови
Водоотпорен го Оценувате : IPX7
Чистење начини : 12-одделение за чистење режими ( чистење, избелуваат, масажа x 4-одделение за чистење сила ) поддршка за сорти на оралното здравје, нега на програмата
Капацитетот на батеријата : 2600m Ah
Четка глава : Proclean P1 Стандард Чистење Du Pont / Pedex четкање
Bluetooth : 4. АПЛИКАЦИЈАТА прикажува на батеријата лево, па можете да го полните тоа навремено
● Компактен и Uni-body Дизајн, IPX7 Водоотпорен Оценка
На уни-телото го прави секој дел заеднички беспрекорно, IPX7 водоотпорен оценка овозможува тоа да биде ставен во влажни средини.
Главни Карактеристики :
● Висока ефикасност Магнетни Levitation BLDC Мотор
Висока фреквенција на sonic vibrating 42000 удари во минута и 280gf.06 инчи Пакет големина (L x W x H) 32. Со повеќе од 72 видови на слободни прилагодено за чистење програми, можете да ја користите АПЛИКАЦИЈАТА што сакате да ја прилагодите на вашите сопствени четкање на владата според вашите посебни потреби, како што се печење, протези за заби или бременост посебна грижа, па како да го завршите вашето секојдневно чистење заби пат и се грижи за вашето заболување на здравјето.1560 кг Пакет тежина 0.5 Часа за Целосно
Во споредба со други четки за заби, Oclean Еден е напредни со целосно полнење за 3,5 часа брз магнетни полнење додека други целосно полнење за 15 - 20 часа.
Опис :
Никој не ќе одбие голема блескава насмевка како emoji стил и тоа е токму она што Oclean Еден не за да ти даде уверени насмевка и свеж здив со напредна технологија.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OCLEAN
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Oclean Еден
Материјал:
ABS
Големина:
25.61 x 2.68 x 2.68 cm / 10.08 x 1.06 x 1.06 inches
Количина:
1 buc
Тип:
Акустична Бран
Тип На Објект:
електрична четка за заби

Поврзани производи