Nineplus 1 Тркалаат/многу Hight квалитет Вакуум Sealer Храна Saver Торба за Кујна Вакуум Складирање Bags12+15+17+20+25+28cm*500cm
Ново - 38 %

Nineplus 1 Тркалаат/многу Hight квалитет Вакуум Sealer Храна Saver Торба за Кујна Вакуум Складирање Bags12+15+17+20+25+28cm*500cm

Залиха
DEN 637.44
DEN 395.00
Износот:


Nineplus Храна на Пластика за Вакуум Sealer Машини
Направени со многу отпорен материјал за да се задржи
Карактеристики :
Бесплатни сечење, лесен за употреба.
- Може да се користи за повеќето вид на vacumm sealer (*пред да го купите, ве молиме да обрнете внимание на вреќа големина).
- Отпорност на висока температура, може да се користат во микробрановите.
- Отпорност на замрзнување, може да издржи температура промени.
- Специјален дизајн се да ја чувате храната свежа подолго време.
- Чувајте храна арома.
- Чувајте ја храната на влага.
- Го спречи мирисот на храна да лижат и да останат во вашиот фрижидер.
- Зелена заштита на животната средина, можете да се отсечени од устата на запечатени ќеси, чисти и повторна употреба.
Answer : ___________________________ Note : 1.
Сите пластични кеси боја се транспарентни, вистински производ боја може да биде малку различен од ад бидејќи на светлината за време на фотографии престрелки и LCD екрани.

Декларираните карактеристики

Извор На Енергија:
Електричен
Запечатување Должина:
28cm
Бренд Име:
NINEPLUS
сертификација:
CE
Тип:
Застане / Табела
Број На Модел На:
S-FKL3
Со Вакуум Торба:
Yes

Поврзани производи