Автомобил Додатоци од Нерѓосувачки Челик Тркала Гуми Матични Вентил Капи Опфаќа за Веспа 946 piaggio беверли px 125 lx 50 150 gts 300 скутер
Ново - 40 %

Автомобил Додатоци од Нерѓосувачки Челик Тркала Гуми Матични Вентил Капи Опфаќа за Веспа 946 piaggio беверли px 125 lx 50 150

Залиха
DEN 239.52
DEN 144.00
Износот:


Автомобил Додатоци од Нерѓосувачки Челик Тркала Гуми Матични Вентил Капи Опфаќа за Веспа 946 piaggio беверли px 125 lx 50 150 gts 300 скутер
Карактеристики :
Точка име : Автомобил вентилот на Гумата Капи
Вентил Капа Должина : 12mm
Вентил Капа Ширина : 8mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Количина : 4pcs/set
100% сосема нов и висок квалитет
Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да помогнеме. Сакате да имате добар ден.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
За Веспа
Бренд Име:
QYJSD

Поврзани производи