Црна за Digma Оптима Премиер 3 3G TS7131MG таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот
Ново - 0 %

Црна за Digma Оптима Премиер 3 3G TS7131MG таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

Залиха
DEN 234.24
DEN 234.00
Износот:

Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено
.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет.
Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса и вашиот телефонски број да се
обезбеди испорака на време.
Ве молиме ни e-mail пред да ви се случува да ни остави неутрален / neg. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро .
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.

Декларираните карактеристики

боја:
само допир на екранот, екран со алатка
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
QVK

Поврзани производи