VEHEMO Мода Велосипедизам Eyewear Отворено Спортски MTB Велосипед Очила Windproof Очила Мотоцикл Автомобил Заштита на Очи очила за сонце
Ново - 19 %

VEHEMO Мода Велосипедизам Eyewear Отворено Спортски MTB Велосипед Очила Windproof Очила Мотоцикл Автомобил Заштита на Очи очила

Залиха
DEN 103.68
DEN 84.00
Износот:


Спецификации :
Боја : Црна рамка + жолта леќа / црна рамка + сива леќа / црна рамка рамни леќи (опција)
Материјал : AC леќа + пластична рамка
Функција : Windproof, lightproof
Леќа висина : 38mm
Леќа ширина : 68mm
Огледало нога должина : 120mm
Мостот на носот : 18mm
Пакување листа :
1 x Windproof очила за сонце
Плаќање Vehemo
Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел,или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Повратни Информации Vehemo
Ние зависи од вашето задоволство да успех. Затоа вашата повратна информација е ВРВОТ ВАЖНО за нас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети ве молиме љубезно ни остави активен 5 ѕвезди повратни информации.
Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем
Превозот Vehemo
Повеќето од парцели ќе се испраќаат преку Aliexpress службен превозот метод.
Ние не сме одговорни за време на испорака. Тоа нормално се земе 10-25 работни дена да НИ земјите на ЕУ; 20-60 дена до остатокот на светот.
Сите нарачки ќе биде предаден, како е можно поскоро .
Ние не сме одговорни за било ДДВ или сопствени трошоци.
Ако не го добиете вашиот парцела по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги провери со нашиот агент. Ако не сте добиле по 60(Бразил-90) дена, ние ќе издаде наплата за вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
очила
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Vehemo
Леќи Во Боја:
Повеќе
Големина:
One Size

Поврзани производи