9cm 10cm Метал Голем Круг Мазна Обетки Голем Круг Обрачот Earring Жените Мода Накит за Партија Свадба Злато Сребро.

9cm 10cm Метал Голем Круг Мазна Обетки Голем Круг Обрачот Earring Жените Мода Накит за Партија Свадба Злато Сребро.

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Точка Име : 1pair Голем Круг Метал Круг Обрачот Обетки Секси Мода Накит
Материјал : Метал
Големина(cm) : Прибл. 9cm/10cm
Конверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см
Вклучува : 1pair обетки
Ве молиме Контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди како охрабрување.
Ние го прифаќаме и добредојде пад на превозот и трговија на големо.
Трговија на големо, ќе им понуди попуст и бесплатна испорака.
Пад на Превозот, кога ќе го поставите капка цел, ве молиме имајте во предвид :
1. Ве молиме проверете ја адресата и телефонскиот број на вашиот клиент, пред да се одржи редот во нашата продавница
2. Повеќето од Нашите производи се со бесплатен превозот (Само преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус),
ако сакате добра превозот методи што е trackable ,стабилна, можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот надомест.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато, Сребро.
Главниот Камен Боја:
9CM, 10cm
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Никој,Цинк Легура
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EZZOY
Број На Модел На:
K0135
Големина (Должина * Ширина):
види детали

Поврзани производи