Rage Against The Machine Битка На Ла Кошула S M L Xl Xxl Службен Т Кошула Tshirt
Ново - 9 %

Rage Against The Machine Битка На Ла Кошула S M L Xl Xxl Службен Т Кошула Tshirt

Залиха
DEN 623.52
DEN 567.00
Износот:

Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние брод надвор на стоки преку Кина, Воздухот Пост, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.Дополнителна помош : На-барање за печатење ја намалува отпадот и се еколошки!
4. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.
Почитувани купувачи, Сите T маици се Азиските Големина, Pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка!
1. Однапред ви благодариме за вашата corporation.54 см ,1 cm = 0.
П : Кога пакетот пристигнување царината,не ми треба да го платат тарифните?
О : кога се пријават на царинските,пакетот на информации како подарок,вредност помала од $5,нормално тоа е лесно да се царинење.Оваа премија, т-маица е како блиску до совршен како што може да биде. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.3937 инч,
4. Ова е како што го обезбеди еден-на-еден вид статии што нашите клиенти сакаат. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или $2 ПОПУСТ за вашата нарачка.
П : Дали сте поддршка dropshipping цел?
A : Добредојдовте dropshipping,За dropshipping цел,Ние не се пополни сите информации во пакет.,Ве молиме контактирајте со нас.Бесплатен Превозот За Повеќето Земја,Ние ќе брод за излез на стоки во 1-3 дена, стоката ќе пристигне во 15-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
П : Кога ќе го добиете производот,јас не сакам производ,што да правам?
О : Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот.Постојат 7 големини (S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL) на располагање за следниве листата.Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот.
П : ми треба многу на производ,може да ми даде попуст?
A : Да, се разбира,кога ви се потребни повеќе информации за производот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе испрати трговија на големо цена за вас.Откако купувањето е завршена, ние ги испечатите вашите производ и on-demand, само за вас. Ако постои некој проблем, ве Молиме контактирајте со нас.
П : Што е превозот начин во вашата продавница?
A : Aliexpress Стандард Превозот Начин,тоа е брзо и безбедно,ако треба други превозот начини,ве молиме контактирајте со нас!(Сад преку E-пакет нормален 7~15 дена)
П : Кога производот изгубени на патот ,што можам да направам?
A : Контактирајте со нас кога не го добиете вашиот пакет,јас ќе испрати нов или да ви даде целосна наплата.

Декларираните карактеристики

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Поврзани производи