Агол Дизајн Цвет Агол Сечење Умира Матрицата Метал Образец Калап за DIY Бележник Албум Хартија Картичка Уметнички Занает Подарок
Ново - 15 %

Агол Дизајн Цвет Агол Сечење Умира Матрицата Метал Образец Калап за DIY Бележник Албум Хартија Картичка Уметнички Занает Подарок

Залиха
DEN 114.24
DEN 97.00
Износот:


Агол Дизајн Цвет Агол Сечење Умира Матрицата Метал Образец Калап за DIY Бележник Албум Хартија Картичка Уметнички Занает Подарок

Декларираните карактеристики

Шаблон Тип:
триаголник
Бренд Име:
DemonHunt
За сцена:
Училиштето, семејството, DIY, итн
Текстурата на материјалот:
Јаглероден Челик
Големина:
5.2x2.8 см

Поврзани производи