3 Начин Порта Y Форма на Воздухот Пневматски 12mm 8мм 10мм 6mm 4mm OD Цевка Цевка Притисни на Гас Пластични Цевки Вклучите Приклучоците за Брз Фитинзи
Ново - 0 %

3 Начин Порта Y Форма на Воздухот Пневматски 12mm 8мм 10мм 6mm 4mm OD Цевка Цевка Притисни на Гас Пластични Цевки Вклучите Приклучоците

Залиха
DEN 34.08
DEN 34.00
Износот:

1.Спецификација : Тип : Црево да Црево Конектор Тип :
4mm,6mm,8mm
10мм,12mm,14mm
16mm OD Црево Дизајн : Y Форма ,3 Начини Течност Тип : Ер / Вакуум Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa) Негативен Притисок : -750mmhg (10 Torr) Температурата на работа Опсег : 0~60 C Одговара За Tube Материјал : СТП / Најлон ,Полиуретан Брзо Монтирање Материјал : Пластични Брзо Монтирање Боја : Црна , Сина Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Брзо Монтирање

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
PYW4-16
Тип:
Приклучоци
Обликот:
Y форма
Одговара За Цевка Големина:
4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm OD Цевка Цевка

Поврзани производи