Домашно милениче Спомен Keychain Keyring Секогаш во моето Срце Куче, Мачка Милениче Шепа Печати Срцето Копче Синџири Миленичиња Љубовници Подароци Животните Спасување Keyf
Ново - 16 %

Домашно милениче Спомен Keychain Keyring Секогаш во моето Срце Куче, Мачка Милениче Шепа Печати Срцето Копче Синџири Миленичиња

Залиха
DEN 80.16
DEN 67.00
Износот:

Моден Жените Копче Синџир
100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува патување Материјал : Алуминиум во пакет, вклучувајќи : 1 PC Keyring

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
O1844
Бренд Име:
Bespmosp
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Метална боја:
сребро позлатен
Функција:
Моден
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Жените,Семејството,Пријатели,
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Поврзани производи