SC 1 Торба 3 пара за Рециклирање eyelash перм прачки М М1 М2 цвет силикони трепките перм прачки за eyelash перм Eyelash алатки

SC 1 Торба 3 пара за Рециклирање eyelash перм прачки М М1 М2 цвет силикони трепките перм прачки за eyelash перм Eyelash алатки

Залиха
DEN 119.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Материјал:
Силикони
Големина:
M/M1/M2
Бренд Име:
ICONSIGN
Количина:
3 пара/торба
Број На Модел На:
XTC-006-0803
Модел:
XJC-GJK-001-0011
боја:
Јасно
Количина:
1 торба
Материјал:
силикон
Употреба:
за eyelash перм
Примена:
Без Мирис Око Lash Silione Перм Влошки
Обликот:
Цвет

Поврзани производи