400ML Симпатична Термо Кригла Кафе Училиште Патување Thermocup Изолирани шише за вода Термос Нерѓосувачки Челик Вакуум Колби Thermoses
Ново - 35 %

400ML Симпатична Термо Кригла Кафе Училиште Патување Thermocup Изолирани шише за вода Термос Нерѓосувачки Челик Вакуум Колби

Залиха
DEN 737.28
DEN 479.00
Износот:


400 ML Симпатична Термо Кригла Кафе Училиште Патување Thermocup Изолирани шише за вода Термос Нерѓосувачки Челик Вакуум Колби Thermoses
Спецификации :
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : Црна,Црвена,Бела,Сребро.
Капацитет : 400 ML
Големина : 5.5*23cm
задржи топло време : 6-12 часа
Пакет : 1*шише со кутија

Декларираните карактеристики

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
Број На Модел На:
--
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Применливи Луѓе:
Љубовници
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено
Производство:
Вакуум Колби
Бренд Име:
AIWILL
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство

Поврзани производи