WOSTU Топла Продажба 925 Sterling Silver САКАМ МАЈКА Розова CZ Монистра одговара на Оригиналниот Шарм Хривнија Ѓердан Накит Мајка Ден Подарок CQC579
Ново - 35 %

WOSTU Топла Продажба 925 Sterling Silver САКАМ МАЈКА Розова CZ Монистра одговара на Оригиналниот Шарм Хривнија Ѓердан Накит

Залиха
DEN 651.36
DEN 423.00
Износот:


Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
2.9g
Метали Тип:
925 Sterling silver
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CQC579
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Девојка ,Свршеница, Сопруга ,Љубовница, Мајка ,Ќерка

Поврзани производи