Бамбус Меч Држачот За Ѕид Катана Стојат Wakizashi Genji Носителот Јапонски Самурајски Меч Екранот Рек Закачалка 2-Ниво - Змеј
Ново - 15 %

Бамбус Меч Држачот За Ѕид Катана Стојат Wakizashi Genji Носителот Јапонски Самурајски Меч Екранот Рек Закачалка 2-Ниво - Змеј

Залиха
DEN 1411.20
DEN 1200.00
Износот:


Бамбус Пристоен Раскошен Ѕид за Самурајски Мечеви Екранот Катана Носителот
Материјал : бамбус, повеќе здрав и антички кога виси на ѕидот. Боја : Дрвени Браун Големина : 37cm*20.5 cm / 14.57*8inch; Ги Рецка : 3.5 cm/1.38 инчен Кинески карактер 龍 претставува змеј, која е симбол на сила и среќа. Меч Носителот на Екранот за самурајски мечеви како што Катана, Wakizashi, итн. Пакет : 2-Ниво меч носителот вклучувајќи хардвер монтажа. Добро Спакуван.
► Ветре На Рати
●Собрание : Слајд две крајот парчиња на главниот дел.
●Висат меч носителот : Постојат две дупки за држачот назад од каде ноктите се вклопуваат во кога еднаш ќе се стави на шрафовите во ѕидот.
Пакет :
1x Меч носителот
Монтажа на хардвер
Планината е лесно да го инсталирате, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со оваа точка. Нашата служба за корисници што е во вашата услуга!

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Материјал:
бамбус
Бренд Име:
HUI ДУО НА
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Број На Модел На:
2 слој
Функција:
Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Двојно
Применливи Простор:
дневна соба
Употреба:
меч носителот

Поврзани производи