FEDONAS Нови Жените Вистинска Кожа Луксузни Модни Станови Чевли Жена Секојдневен Мокасини Бренд Висок Квалитет на Станови Мокасина Рамни Чевли
Ново - 48 %

FEDONAS Нови Жените Вистинска Кожа Луксузни Модни Станови Чевли Жена Секојдневен Мокасини Бренд Висок Квалитет на Станови Мокасина

Залиха
DEN 4128.00
DEN 2147.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
XUEZI545
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Бренд Име:
FEDONAS
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјали:
Кравја Кожа
Внатре материјали:
pu
Високи потпетици:
1cm
Стил:
Станови

Поврзани производи