4 Led Strobe Предупредување Светлина Strobe Решетката Трепка Lightbar Камион Автомобил Светилник Светилка Килибар Жолто Бела семафори
Ново - 28 %

4 Led Strobe Предупредување Светлина Strobe Решетката Трепка Lightbar Камион Автомобил Светилник Светилка Килибар Жолто Бела

Залиха
DEN 232.32
DEN 167.00
Износот:


12 V - 24 V 4 Led Strobe Предупредување Светлина Strobe Решетката Трепка Lightbar Камион Автомобил Светилник Светилка Килибар Жолто Бела семафори
Опис :
-Леќа Должина : 86mm
-Боја : Црна Домување + Јасно Леќа
-LED светла Боја : Жолта,Бела,Бела+Жолта
-Напон : 12 V-24 V
-Тековни : 333 ма
-Wattage : 12 W
-Број на LED : 4 LED/Светлина
-Материјал : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување + PC Леќа
Пакетот Вклучува :
1x LED светла Strobe

Декларираните карактеристики

BMW Модел:
X6
Тип На Објект:
Ден Светлина
X6-Година:
2010,2014,2012,2015,2009,2011,2013,2008
Специјални Функции:
Strobe Решетката Трепка Lightba
Објектот Дијаметар:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Тежина:
0.07kg
Бренд Име:
DUOXINGZHE
Име На Модел:
Strobe предупредување светлина
Напон:
12V/24V
Материјал Тип:
пластични+Алуминиумски
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Поврзани производи