Мултифункционален Тешко Се Вари Јајце Шпорет 6 Eggies Без Школки Со Бонус Белка Од Јајце Сепаратор Јајца Steamer Шпорет За Готвење Алатки
Ново - 23 %

Мултифункционален Тешко Се Вари Јајце Шпорет 6 Eggies Без Школки Со Бонус Белка Од Јајце Сепаратор Јајца Steamer Шпорет За Готвење

Залиха
DEN 404.16
DEN 311.00
Износот:


Карактеристики :
Еко-пријателски Материјал
Изработен од пластика, BPA Free, не-стап силикони јајце готвење чаши, се направи готвење јајца полесно од било кога
Бидете Внимателни за употреба во микробранова
Ве молиме да користите претпазливост при ракување, како и содржината ќе биде многу жешко.
Лесен за ракување
Само попуштат отвори јајца, се прелива во egglettes готвење првенство, се вари и поп нив и надвор
Бидете многу видови на јајце храна
Лесно да се направи меки или тврди варени јајца, пржени јајца, мини omelettes, и др.
Лесно да се чисти
Машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти!
Спецификации :
Тип : Јајце Шпорет
Материјал : Пластика
Количина : 6
Објектот Боја : Бела Тело, Бела Школка
Светилка Главата Големина : (L*W*H)
Нето Тежина :
Пакување листа
6*Јајце Шпорет

Декларираните карактеристики

Име На Модел:
eg006
Бренд Име:
KONRISA

Поврзани производи