KODASKIN Мотоцикл 2D Супер Амблем Decal Налепници за веспа GTS300 Спорт се вклопува gts со две долги отвори во секој панел
Ново - 15 %

KODASKIN Мотоцикл 2D Супер Амблем Decal Налепници за веспа GTS300 Спорт се вклопува gts со две долги отвори во секој панел

Залиха
DEN 1339.20
DEN 1139.00
Износот:


Моден Дизајн со Висок квалитет Бренд придружба обезбедување на квалитет по класа Направени во Кина област мора да биде чиста и сува

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
ЅВЕЗДА ОБЛАСТА ВИТЕЗ
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
0.01kg
Материјал Тип:
Налепница
Специјални Функции:
Никој
Објектот Висина:
21cm
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
155cm

Поврзани производи