Момче Зима, Есен Бебе Бебе Цртан филм Лав Носат Џемпер Момче Џемпер Бебе Плетени Џемпер Деца Outerwear Јакна Блузи 1-7T
Ново - 7 %

Момче Зима, Есен Бебе Бебе Цртан филм Лав Носат Џемпер Момче Џемпер Бебе Плетени Џемпер Деца Outerwear Јакна Блузи 1-7T

Залиха
DEN 515.52
DEN 480.00
Износот:


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук, полиестер Боја : Слика Боја
Плочка Големина : 1 cm=0.394 инчен
големина на рамо биста ракав lenght Големина Биста Ракав Должина 12 M/80 28 СМ, 30 СМ 33 CM 24 M/90 30 СМ 33 CM 36 СМ 3 T/100 32 CM 36 СМ 39 СМ 4 T/110 34 CM 39 СМ 42 СМ 5 T/120 36 СМ 42 СМ, 45 ЦМ 6 T/130 38 СМ, 45 ЦМ 48 СМ Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она што Ќе Добиете за : 1 x Мода деца Џемпер Пратката 1. Сите предмети ќе се организира превозот во 1-6 работни дена од приемот расчисти исплата. 2. Ве молиме проверете го вашиот детални адреса и контакт број внимателно пред поднесување на вашата цел. 3. Ние обично нудат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , epacket , Posti Финска . 4. Било увозни давачки додадете пријави се на купувачот одговорност, да се обезбеди вашите минимален данок, ние може да се изјасни како "подарок / примерок" со ниска вредност. 5. Објектот превозот следење на број ќе биде информиран за вас. Ве молиме да контактирате со локалните пост по вашата добиете на следење на број. Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, epacket и за 7-35 работни дена можете да ги примите објект. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не го примите објект за повеќе од 50 дена. Политика на враќање Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или размена кога ние и вашиот пакет. Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина на Една големина ставка не е одговара за сите. Повратни информации, Ние сме толку горди на примање многу повеќе позитивни повратните информации од нашите клиенти. Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ние гарантираме вашето 100% задоволство. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager порака или E-mail порака, ние ќе ви одговори во Рок од 48 часа. Ние и ветуваме дека ние секогаш ги реши сите проблеми за вас. Вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 12M
Бренд Име:
ALEXUS БЕЛА
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца

Поврзани производи