12V - 24V 4 Led Strobe Предупредување Светлина Strobe Решетката Трепка Lightbar Камион Автомобил Светилник Светилка Килибар Жолто Бела семафори
Ново - 29 %

12V - 24V 4 Led Strobe Предупредување Светлина Strobe Решетката Трепка Lightbar Камион Автомобил Светилник Светилка Килибар

Залиха
DEN 236.16
DEN 168.00
Износот:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
12 V - 24 V 4 Led Strobe Предупредување Светлина Strobe Решетката Трепка Lightbar Камион Автомобил Светилник Светилка Килибар Жолто Бела семафори
Опис :
-Леќа Должина : 86mm
-Боја : Црна Домување + Јасно Леќа
-LED светла Боја : Жолта,Бела,Бела+Жолта
-Напон : 12 V-24 V
-Тековни : 333 ма
-Wattage : 12 W
-Број на LED : 4 LED/Светлина
-Материјал : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување + PC Леќа
Пакетот Вклучува :
1x LED светла Strobe
Над Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3)Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1)да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот 's цена.
2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3)Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1)12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2)Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

BMW Модел:
X6
Тип На Објект:
Ден Светлина
X6-Година:
2010,2014,2012,2015,2009,2011,2013,2008
Специјални Функции:
Strobe Решетката Трепка Lightba
Објектот Дијаметар:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Тежина:
0.07kg
Бренд Име:
DUOXINGZHE
Име На Модел:
Strobe предупредување светлина
Напон:
12V/24V
Материјал Тип:
пластични+Алуминиумски
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Поврзани производи