10pcs/5pairs Кадифе, Памук, Материјали Пети Треска Straightener Пети Заврши Анти-Лизга Пети се Подготвуваат За Чекан Пети,Скршени Пети D1176
Ново - 40 %

10pcs/5pairs Кадифе, Памук, Материјали Пети Треска Straightener Пети Заврши Анти-Лизга Пети се Подготвуваат За Чекан Пети,Скршени

Залиха
DEN 290.40
DEN 174.00
Износот:


торба
Пакување : 10pcs/5pairs/многу (Поединечно пакувани 1pc во кеса)
Decr iption :
ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО :
Не грижете се за големината на проблемот,една големина одговара на повеќето,погоден за мажи&жени
ЧЕКАН ПЕТИ ТРЕТМАН :
Пети заврши со силна лепенка,не е лесно да се лизга надвор дури и кога ќе се тушираат со тоа. Дизајниран за чекан пети,се преклопуваат, пети,mallet пети,ноктот пети.
СКРШЕНИ ПЕТИ ТРЕТМАН :
Пети се подготвуваат исто така се заштити вашиот скршени прсти,пети заграда ќе ги штити раната, да се намали триењето, ублажување на болка
БОЛКА :
Ткаенина материјал,латекс-бесплатно,обично се користи помеѓу вториот и третиот пети,но, исто така, се работи за големи прсти или pinky прсти, ако пети треска е пети долго или широк за pinky прсти,
може да се намали за половина до големината е во право за вас
Како да се грижи за пети треска straightener?
Чистење со сапун,се исуши.Можете да повторна употреба повторно и повторно.
Како да се користи пети треска straightener ?
1.Стави еден пети во дупка на пети заврши
2.Заврши врвка за околу непцето и пети
3.Куките и прстени се запечатени да ткаенина.
Оваа пети заврши е многу лесен и удобен,Ако се носат на пети можеби не се чувствуваат тоа е постоење.мека кожа-пријателски материјал ќе помогне да се ублажи болката прсти и чекан прсти.можете да ги користите кога ќе се види во ЖИВО, или да ја стартувате, вежбате јога, оди, итн.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Povihome
Примена:
Нога
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
D1176
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Поврзани производи