300Pcs Метал Pendant Клипови & Pendant Clasps,Малку Клип Кауција Pendant Конектор Накит Наоди DIY Накит Делови Додатоци
Ново - 50 %

300Pcs Метал Pendant Клипови & Pendant Clasps,Малку Клип Кауција Pendant Конектор Накит Наоди DIY Накит Делови Додатоци

Залиха
DEN 253.92
DEN 127.00
Износот:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Метал
Боја : Сребрена/Gold/Никел/Бронза
Големина : 3x7 MM
Количина : 300 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван ch ина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи within2-5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Должина:
0.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
18g
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Висина:
0.3cm
Производ Карактеристики:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
EL607

Поврзани производи