CLUCI Шарм Ангелските Крилја сребро pendant фитинзи 3pcs 925 Фунта Сребро, DIY за Мајка хривнија Накит ѓердан

CLUCI Шарм Ангелските Крилја сребро pendant фитинзи 3pcs 925 Фунта Сребро, DIY за Мајка хривнија Накит ѓердан

Залиха
DEN 1435.20
Износот:


Забелешка : 925 sterling silver Ангелските Крилја кафез pendant, не може да одговара бисер и синџирот да се направи мода и различни. Оваа наведени цена е за 3 парчиња sterling silver кафез привезоци, бисер и синџир НЕ се вклучени. Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SC232SB
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CLUCI
Certificate Type:
NGTC
Главниот Камен:
Никој
Шарм Тип:
ангелските крилја
Количина:
3 еез кафез привезоци (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата):
8мм
Големина:
20*15.4*9.6mm
Тежина:
2.20g

Поврзани производи