2 парчиња Полнење на батеријата порта заштита покрие прашина-доказ Влага-доказ капа случај Guard за DJI mavic воздух Летало Додатоци
Ново - 5 %

2 парчиња Полнење на батеријата порта заштита покрие прашина-доказ Влага-доказ капа случај Guard за DJI mavic воздух Летало

Залиха
DEN 367.68
DEN 349.00
Износот:

2 парчиња Полнење на батеријата порта заштита покрие прашина-доказ Влага-доказ капа случај Guard за DJI mavic воздух Летало Додатоци
Опис :
1. dustproof,Влага-доказ
Материјал : 3 D печатење на пластични
Боја : Црна
Количина : 2 парчиња
Испрати листа :
2 ПАРЧИЊА * батеријата заштита маска

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Бренд Име:
SKSKTU
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
YT-3D-43
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Тежина:
6G
Големина:
battery Charging port protection cover

Поврзани производи