3.5 mm DIY Слушалка Кабел Audio Controller Поправка Замена 14 Бакар Core Жица Слушалки Додатоци 4Color Достапни
Ново - 27 %

3.5 mm DIY Слушалка Кабел Audio Controller Поправка Замена 14 Бакар Core Жица Слушалки Додатоци 4Color Достапни

Залиха
DEN 139.68
DEN 102.00
Износот:


2,сите производи се спакувани по прирачник во нашата компанија внимателно,ако се погрешно или неисправни една,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободно време во место на отворање на спорот,ние мора да бидат одговорни за вас.

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WK-31
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Бренд Име:
H D S N H
Големина:
Approx 1.25M

Поврзани производи