Црна Ултра Светла Мини 5 LED Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Keychain
Ново - 25 %

Црна Ултра Светла Мини 5 LED Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Keychain

Залиха
DEN 72.48
DEN 54.00
Износот:

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Мини и светлина, одлична за итни Ултра сјајна LED, и долг живот време : 10000 часа Powered by : 3 x копчето мобилен батеријата Црна/Исклучување притисни копче на опашката светла Боја : Бела Боја : Црна Димензии : 70m x 18mm (L x W)
'

Декларираните карактеристики

Осветлување Растојание:
100-200 метри
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Лумен:
600
Водоотпорен:
No
Тип На Светилка:
Осветлување
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Црна
Тип На Батерија:
копчето за електронски
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
Other
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Батерија
Функција:
Тешко Светлина
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
Други

Поврзани производи