Rotate Тапа Млазницата Ротира 360 Степени Тапа Млазницата Кујна Филтер Распрскувачи Допрете Home Материјали Aerator Кујна Sprayer Глава
Ново - 22 %

Rotate Тапа Млазницата Ротира 360 Степени Тапа Млазницата Кујна Филтер Распрскувачи Допрете Home Материјали Aerator Кујна Sprayer

Залиха
DEN 82.56
DEN 64.00
Износот:


Карактеристики :
Вода-за заштеда на енергија и вода поздравниот-доказ, лесно да се користи за кујна и купатило.
Животната средина и здравјето, кујна основна алатка.
Исклучителен изглед, издржливи.
Спецификации :
Материјал : ABS имитација метал хром
Боја : Сребро бело + црно
Големина : 16.5 X 3.5 X 3.5 cm/6.5 Х 1.38 X 1.38 во
Тежина : 40g
Пакување : OPP вреќа
Употреба : Кујна, купатило филтер тапа
Инсталација тип : Внатрешни и надворешни тема врска
Карактеристики : извадете ја водата пред и грб, 360-степен издолжување се наведнуваат .
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X Ротирате Тапа Млазницата

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
alloet
Број На Модел На:
тапа млазницата
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Тапа Spouts
Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Материјал:
ABS имитација метал хром
боја:
Сребро бело + црно
Големина:
16.5 X 3.5 X 3.5 cm/6.5 X 1.38 X 1.38 in
Користи:
Кујна, бања филтер тапа
Инсталација Тип:
Внатрешни и надворешни тема врска

Поврзани производи