Drinkin' со Мојот Bitches Златен Сјај Банер Ѕид Виси Bachelorette Партија Оркестарот Девојки Ноќ Оркестарот Фото Проп Фото Кабина
Ново - 18 %

Drinkin' со Мојот Bitches Златен Сјај Банер Ѕид Виси Bachelorette Партија Оркестарот Девојки Ноќ Оркестарот Фото Проп Фото Кабина

Залиха
DEN 215.04
DEN 176.00
Износот:


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за проблеми со квалитетот или нашите грешки.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За некои изразуваат начини, превозот цената не вклучува се увозните даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се разумни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Но ние само наплата цена на предмети ако се врати ставки без било каква причина или за своја причина, и купувачот треба да ја плати круг-патување товар.
Димензии :
- Писмо висина е околу 5" (13cm)
- Екстра string на двете страни за врзување
- Букви се рака-намалување од златен сјај cardstock и се поврзани меѓу себе заедно со злато
и бела пекарски twine низа и да се движат лесно за совршен поставеност. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако брзо се Изразат Испорака е потребно, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите прирачник за мерење, таму е околу ±1 инч во одредени мерења.
- Ова е еден двострано банер.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За повеќето земји, слободни Кина Пост Воздух Пошта е понуден.
Совршен за Девојка Ноќта, Кога е Ноќ или Bachelorette Страни.
Услови и Услуга
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Боја На Несовпаѓање
Различни во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SUNBEAUTY
Број На Модел На:
партија декорација
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Шема:
Мустаќи,Chevron,Цртан филм животно,Момче & Девојка,Животно,Цртан Слика,Лице,Број,Писмо,Цвет,Срцето,Ѕвезда,Солидна Боја,Точка
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Полот Откриваат,Роденден,Куќа се Движи,Назад На Училиште,Таткото Ден,денот на Благодарноста,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Велигден,Нова Година,Дипломирањето,Годишнина,Ден на Мајката
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации

Поврзани производи