Тренди Љубов Срцето Жените Црвено Виолетова Бела Раѓање Камен Кристал Ангажман Прстен Жена Ангелските Крилја Црното Злато Прстени

Тренди Љубов Срцето Жените Црвено Виолетова Бела Раѓање Камен Кристал Ангажман Прстен Жена Ангелските Крилја Црното Злато Прстени

Залиха
DEN 143.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Број На Модел На:
jz256
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Бренд Име:
eejart
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
Бакар
Широк:
24mm

Поврзани производи