Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За ducadi Чудовиште 796 Diavel Јаглерод 1199 Superleggera 109
Ново - 21 %

Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки на Резервоар за Масло Течност Првенство За ducadi Чудовиште 796 Diavel Јаглерод

Залиха
DEN 426.24
DEN 337.00
Износот:

100% Сосема нов - Боја : црвена/сино/зелено/црна/портокал/златниот/сребрена/титаниум -Материјал : Алуминиум легура -Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат -Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува -Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно Fitment : Универзален за сите мотоцикли
пакет содржи : 1 парче на Мотоцикл Течност за Изгореници
Забелешка
ако сакате да се купи други бои надвор од насловот, порака која боја сакате по ред, во спротивно тоа ќе биде предаден според бојата на насловот labels Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена, ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Р QIANKONG
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
ОК-005
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1.476inch
Објектот Ширина:
1.476inch
Објектот Висина:
2.13inch
Објектот Тежина:
60g
Објектот Дијаметар:
1.476inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
мотоцикл течност за изгореници
Motobike Направи:
Kawasaki
Година:
сите години
е прилагодена:
Yes
Бои:
црвено/сино/зелено/црна/портокал/златниот/сребрена/сива
Функција:
течност за изгореници
Fitment:
повеќето мотоцикл

Поврзани производи