SP&ГРАД Жените Проѕирна Чипка Градник Дами Секси Невидлив Градник Мали Димензии Градници Мода Holllow Надвор Bralette Флорални Жица за Слободни Градници

SP&ГРАД Жените Проѕирна Чипка Градник Дами Секси Невидлив Градник Мали Димензии Градници Мода Holllow Надвор Bralette Флорални

Залиха
DEN 103.68
Износот:


SP&ГРАД Жените Проѕирна Чипка Градник Дами Секси Невидлив Градник Мали Димензии Градници Мода Holllow Надвор Bralette Флорални Жица за Слободни Градници
големина на : Рок 75 B

Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
една големина
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Не-прилагоден Ремени
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Поддршка Тип:
жица за слободни
Градник Стил:
Unlined
Затворање Тип:
Назад Затворање
Материјал:
Spandex,Чипка
Декорација:
Чипка
Стил:
Секси

Поврзани производи