FGA25N120 Транзистори Throught Дупка Поле-Ефект IGBT NPT Ровот TO3P 1200V 50A

FGA25N120 Транзистори Throught Дупка Поле-Ефект IGBT NPT Ровот TO3P 1200V 50A

Залиха
DEN 90.24
Износот:

Карактеристики : Материјал : Метални+Пластика Боја : Црна+Бела Карактеристики : 3 Позиции Префрлување Оценка : 1200 V 50 A Контакт Отпор : 50m Големина : 4x1.5cm/1.57x0.59" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1 x FGA25 N120 Транзисторски

Декларираните карактеристики

Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Број На Модел На:
FGA25N120 Транзисторски
Бренд Име:
TCAM
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови
Материјал:
метални+пластика
боја:
Црна+Бела
Префрлување Оценка:
1200V 50A
Големина:
4x1.5cm/1.57x0.59
Количина:
1 Компјутер

Поврзани производи