Gourd кукла Памук Доењето Породилно & Старечки Градник за бремени жени пред отворањето на Бременоста, исхраната градник долна облека облека
Ново - 38 %

Gourd кукла Памук Доењето Породилно & Старечки Градник за бремени жени пред отворањето на Бременоста, исхраната градник долна

Залиха
DEN 187.20
DEN 116.00
Износот:


Градник големина на проблемот : се должи на градите-за хранење, градите ќе се зголеми, па ние старечки градник поголем отколку конвенционалните градник, па големината на поголем е нормално на логистички проблем : Колку како логистика на услуги вети време на испорака не ја прими стоката,И Ali Express проверка на стоката не добиваат е реално постоење,Ние ќе рефундирање на вашите целосна исплата, ве молиме остатокот увери купување. На По-продажбата на услугата : Доколку сте ја прими стоката,производот има било какви прашања или не се задоволни,неволја, прво не се отвори спорот,ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот со текот на времето ,ние сме чесни продавачи,ние веруваме дека нашите услуги ќе се направи сте задоволни,надевајќи се да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YPS121
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex,Органски Памук
Затворање Тип:
Назад Затворање,Три Кука-и-око
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Gourd кукла
породилно градник:
Димовска Градник
породилно медицинска сестра градник:
Породилно & Старечки Градници
Породилно Облека:
породилно облека
Доењето градник:
Доење
Димовска Облека:
Хранење

Поврзани производи