за Huawei чест 9 Лајт случај 5.65 инчен Луксузни Кожни прекривачот Стојат Картичка Слот за Случаи на честа 9 лајт funda Без магнети
Ново - 35 %

за Huawei чест 9 Лајт случај 5.65 инчен Луксузни Кожни прекривачот Стојат Картичка Слот за Случаи на честа 9 лајт funda Без

Залиха
DEN 460.32
DEN 299.00
Износот:


за Huawei чест 9 Лајт случај 5.65 инчен Луксузни Кожни прекривачот Стојат Картичка Слот за Случаи на честа 9 лајт funda Без магнети
Многу важно
Ако сте го направиле повеќе од 1 цел во исто време (можеби во период од 1 или 2 дена)
предвидено ние се уште не е брод вашите претходни нарачки надвор, ние ќе брод на сите ваши нарачки сите заедно.
ако ви треба ни брод вашата нарачка една по една, ве молиме оставете порака за нас.
Продолжен Област Доплата (само за нарачка од express)
Ако вашата област му припаѓаат на "Продолжен Област", таму има Доплата (ова surcharger не се вклучени во онлајн цена), ве молиме проверете ја од UPS/DHL/Федекс официјалната веб-сајтот, или можете да ни кажете на вашиот поштенски број и адреса, тогаш ние проверете со нив и ќе ви кажам детали. Откако вашата адреса се потврди припаѓаат на "Продолжен Област", ние ќе ве информира што се промени од страна на EMS или додадете Доплата за нас пред ние брод на стоките, ако не ми одговорите нас, ние не ќе брод вашата нарачка.
Вредност на Комерцијална Фактура
Ве молиме имајте во предвид : увоз даночни се купувачите одговорност, нашата цена не ги вклучуваат увоз доход.
ние секогаш да бидете на вредност како што е можно пониски (ако сте треба самата вредност, ве молиме оставете порака на нас кога ќе го поставите цел) , но тоа не значи дека вие не треба да плаќаат за увоз доход, различни земја има различни регулатива за увоз доход, некои земја нема потреба за samll pacel, но некои земјата треба, иако тоа е на мали парцели. ако ви треба да знаете повеќе детали, ве молиме обратете се на локален претставник на одделот на стандардот.
Измена и Откажување на Нарачка
Нашите испорака секогаш многу брзо, нормално во рамките на 1-3 природни дена, па ако барањето за промена или престанок на вашата цел,
предвидено вашата цел не е веќе процесуирани и предаден, ве Молиме контактирајте со нас на вашиот точната промени или откажување известување,
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме во можност да направите промени, или да го откажете вашата нарачка откако ќе се процесуирани и испраќаат.
Гаранција Политика
Ние секогаш ја испита секоја единица пред испораката.
Но Ако се уште се неисправни на нашите производи, ве молиме да ги испратите на сликата за да ни во рок од 7 дена откако ќе ги добијат,
Ние ќе го направи разумно решение, целосна наплата или да испратите некоја нова парцела.
Повратни информации
Ние го цениме драги купувачот ни даде вистинска коментари, имаме доволно доверба на нашите производи во многу повисок квалитет, а исто како нашите опишани. Но, знаете вашите коментари е многу важно за нас, дури и да одлучи нас живот или смрт, па ако ви се случува да ни даде негативни коментари, ве молиме да ни даде шанса да се преговара за деталите со вас и решавање на проблемите надвор. Многу благодарам!

Декларираните карактеристики

Пакет:
Чест 9 Лајт
Бренд Име:
Aioria
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Обичен
Карактеристики:
Стојат Картичка Функција Гроздобер Бизнис стил
Големина:
for Huawei Honor 9 Lite case
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
Compatiable Модел На Телефон:
Случаи За Huawei Чест 9 Лајт
Тип:
Случај
боја:
црна, црвена, кафеава, сива
Точка име :
За Huawei Чест 9 Лајт Случај
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа со TPU маска
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Поврзани производи