DOBE PS4/PS4 Тенок/PS4 ПРО Вертикална Стои со Вентилаторот за Ладење Кулер Двојна Контролер Држачи за Полнење Станица за SONY Playstation 4
Ново - 8 %

DOBE PS4/PS4 Тенок/PS4 ПРО Вертикална Стои со Вентилаторот за Ладење Кулер Двојна Контролер Држачи за Полнење Станица за SONY

Залиха
DEN 1435.20
DEN 1320.00
Износот:


PS4/PS4 Тенок/PS4 Про 3 IN1 Вертикална Стои со Вентилаторот за Ладење и Двоен Контролер Станица за Полнење
Овој производ е дизајниран да се намали температурата за PS4, PS4 и Тенок PS4 Про конзола, и за полнење на PS4 контролор,
и, исто така, може да работи како конзола застане.Овој производ може да се намали температурата за PS4, PS4 и Тенок PS4 Про конзола ефикасно,
да се подобри неговата ефикасност и намалување на моќта на косата. Исклучете кога неговата прекинувачот е одбиени од ниското и моќ кога се притисне надолу,
тоа може да се забрза воздух во внатрешноста на конзола за да се избегне висока температура, намалување на моќта на косата и продолжување на работниот век на конзола.
Постојат два доковите за полнење на PS4 оригинални контролер на својата десна страна,контролорот ќе наплаќаат при приклучување во доковите.
Тоа е исто полнење начин со оригиналот на продолжување на работниот век за контролер.
Тоа може да се сместат 12pcs игра дискови на неговата лева страна. Тоа може да бидат компатибилни со PS4, PS4 и Тенок PS4 Про конзола.
Карактеристики :
Овој производ е компатибилни со PS4, PS4 и Тенок PS4 Про конзола.
Две вграден-во со голема брзина фанови да се забрза воздух во внатрешноста на PS4 конзола да се излади тоа.
Продавница 12pcs игра дискови.
Снабдување со енергија од PS4 USB порти, без дополнителни адаптер, Наполнете две PS4 контролер истовремено
Против пролизгување ЕВА на својата двете страни за да се избегне гребење и лизгање на PS4, PS4 Тенок или PS4 Про конзола
PS4 вертикална застане, да се стави тоа е додатоци на клупа, тогаш тоа може да бидат компатибилни со PS4 Тенок
Кога не користите Слим вертикална стојат, на обвинителна клупа, може да бидат компатибилни со PS4 или PS4 Про Домаќин
 
Спецификација :
Снабдувањето со струја : USB 5 V (Поврзете се вклучени USB кабел со конзола)
Актуелни : max струја за индивидуални контролер може да се постигне 800m A кога PS4 контролер се полни, просечната тековни е 400m A кога двајца контролори се полнење (не фан работи)
Макс брзината на вентилаторот : 5000±10%PRM,air max излез : 12.6 CFM.
Време на полнење : 2.5-3 часа (два контролери за полнење истовремено)
Производ главен материјал : ABS
Додатоци : USB Кабел

Декларираните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
PS4/PS4 Тенок/PS4 Про
Бренд Име:
DOBE FOMIS ЕЛЕКТРОНИКА
SONY Модел:
PlayStation4

Поврзани производи