Корисни Мачка Отпадоци Лопата Милениче Cleanning Алатка Пластична Лажичка Мачка Песок Производи За Чистење Тоалет За Куче Храна Лажици 2017 2018
Ново - 30 %

Корисни Мачка Отпадоци Лопата Милениче Cleanning Алатка Пластична Лажичка Мачка Песок Производи За Чистење Тоалет За Куче Храна

Залиха
DEN 51.36
DEN 36.00
Износот:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Нов Стил Мачка Отпадоци Лопата Милениче Убавина Чистење Алатката Пластична Лажичка Мачка Песок Производи За Чистење Тоалет За Куче Храна Лажици
Големина : 32*15cm
Материјал : ПП
Висок квалитет на заштита на животната средина тврда пластика производство, нема пластични вкус, одличен квалитет, извоз квалитет, лесни и издржливи, прифатлива; чисти мачка песок, песок со чиста лопата, тврда пластика производство, трајни
Производство на парична казна производи, помалку се носат белези, не е лесно да се повреди на рака, луѓето го избере најдобриот избор за мачка песок, лопата


Декларираните карактеристики

боја:
случаен боја
Бренд Име:
TAILUP
Куче Отпадоци Ставка Type:
Отпадоци Кутии
Број На Модел На:
кучиња отпад
Употреба:
тоалет за кучиња

Поврзани производи