Фудбал ПВЦ Отстранлив Ѕид Decal Фудбал Дете Момче Спалната соба Ѕид Налепница Дома Декор
Ново - 25 %

Фудбал ПВЦ Отстранлив Ѕид Decal Фудбал Дете Момче Спалната соба Ѕид Налепница Дома Декор

Залиха
DEN 94.56
DEN 71.00
Износот:


Одличен 3 D ефект Фудбал момчиња спортски фанови ѕид налепници соба декорација
Опис :
Големина : 40x50cm Сосема нов, прекрасен дизајн и висок квалитет Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен Модерен стил, лесно да одговара на различни соба дизајни Отстранлив, доаѓа со трансфер филм и нема остатоци Боја : мулти-обоени Пре-сече и се подготвени да се држиме, нашите винил 's дојде целосно подготвени така што сите што треба да направите е да изберете на површината и се применува. Погоден за примена на : Насликаните Ѕидови, Мазна Позадина, Стакло, Метал, Пластика, Чамци, Автомобили, Комбиња, Огледала, Мазна Дрвени Површини, Плочки.
Само Лепило Постер
Лесна Апликација само лупам и стап
Овие decals се безбедни за ѕидови, што ги прави совршен прилог на секоја соба, спална соба, ,дневна соба,купатило.
Се забавуваат украсување било рамно, мазна, не-текстура површината како што се ѕидови, полици, dressers,гардероба , таванот фанови, огледало. Можностите се бескрајни!
Пакет Содржина :
1x ѕид налепница

Декларираните карактеристики

Стил:
Европа
Број На Модел На:
M01487
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи