OPHIR 10pcs/многу Сад Шишиња 22cc Airbrush Стаклени Шишиња (боја чаша) Кристално Јасна Резервни Шише Airbrush Accesory_AC015-10x

OPHIR 10pcs/многу Сад Шишиња 22cc Airbrush Стаклени Шишиња (боја чаша) Кристално Јасна Резервни Шише Airbrush Accesory_AC015-10x

Залиха
DEN 726.72
Износот:

Опис : Чаша капацитет : 22cc Пакет се Вклучени : 10x Airbrush

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Големина:
22CC Airbrush Paint Bottles
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
AC015-10x
Материјал:
Стаклени Шишиња Airbrush
Име:
Airbrush Стаклени Шишиња

Поврзани производи