F05848 8x5.0 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 8050 СП Реквизити лошите страни За Quadcopter Hexacopter Мулти Роторот НЛО

F05848 8x5.0 3K Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW 8050 СП Реквизити лошите страни За Quadcopter Hexacopter Мулти Роторот НЛО

Залиха
DEN 123.36
Износот:


купувачот треба да се понуди
купувачот може да остави порака за да кажете му на продавачот нешто во врска со опис на содржината и производ вредност, продавачот може да го пријават на царинските, па купувачот може да има парцели помине царинската брзо и плати соодветен данок, ако е потребно.За време на сообраќајниот сезона (како што се Божиќ,Кинески Пролетниот Фестивал и на други значајни Фестивали) и празници (вклучувајќи непредвидени застои) на гарантниот период ќе биде продолжен, ние треба вашата разбирање, ви благодарам.обезбеди фотографии или видео како доказ
.оригиналниот пакет
. Проблеми со квалитетот во рок од 7 дена по пристигнувањето(некористење исклучени)
1. царинските давачки
продавачот на обсе
Плаќаат данок е секој добар граѓанин е обврска, како на царина политики се различни во различни земји, продавачот не може да гарантира за 100% слободен данок,некои од парцели може да се чуваат од страна на царинските за повик за инспекција и царината може да побара за данок.фотографии на превозот приемот (на враќање превозот надомест надомест ќе бидат обработени според приемот)
.
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.купувачот покривање на превозот цена во двете насоки
.фотографии или видео на неисправни производи
.
ако Бруто тежина >2kg, големина > 90 CM, испрати со 2 парцели/ парцели ќе биде испорачуван ЕМС или други експрес испорака без посебна најава. Овие трошоци се на купувачот одговорност.купувачот треба да се покрие врати превозот цена
.Купувачот unwill да се врати ставки
продавачот на обсе
продавачот можат да си дозволат 1 - 35% од дефектен дел цена најмногу до $20 компензација (зависи од степенот на оштетување)
купувачот треба да се понуди
сертификат за докажување на проблемот,како што се :
.купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени е во оригиналното пакување, и стока е во истата состојба како што беше на пристигнувањето.
Купувачот треба да се понуди :
(1) пријава за размена
.производи кои треба да се врати за размена
(2) пријава за наплата
.Слики, видео или слика од екранот покажува мал-функција на неисправни item(s) За РК хеликоптер RTF
продавачот на обсе
овие производи се посебни и ранливи на лета,само Ако тоа не е лошо оштетени (Не се урна или носи надолу) , продавачот може да го прифати замена за замена или рефундирање во рок од 7 дена
Продавачот ќе си дозволи поштенски за resending
купувачот треба да се понуди
. Се надевам дека нашиот професионален тим може да ви даде пријатен и задоволување на шопинг искуство.
Превозот метод
продавачот на обсе
Нормално,парцели ќе биде испорачуван регистрирани пост. Продавачот не презема одговорност за данок и не може да ја прифати негативни/неутрален повратни информации или спор за оваа причина,
купувачот треба да се понуди
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.купувачот само може да ги покрие трошоците за заменетите неисправни делови
.купувачот ги покрие царинските давачки и други трошоци (ако е потребно)
.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Пропелери
Број На Модел На:
F05848
Бои:
Според слики

Поврзани производи