OPHIR 3M Најлон Плетенка ВОЗДУХ ЦРЕВА 1/8-1/4 за Воздух Четка-Компресор Airbrush Accesories # AC037

OPHIR 3M Најлон Плетенка ВОЗДУХ ЦРЕВА 1/8-1/4 за Воздух Четка-Компресор Airbrush Accesories AC037

Залиха
DEN 442.08
Износот:


Опис : 100% Сосема Нов Една 10' / 3м Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева (G1/4" - G1/8") Забелешка : боја на реалните црево може да биде различен од оној што е прикажано во слика. Карактеристики : 1/8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes 1/4" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrush компресори За употреба со сите Iwata & Richpen airbrushes Пакет се Вклучени : 1x 3 M Airbrush Воздух Црева

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
OPHIR
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
AC037
is_customized:
Yes

Поврзани производи