5pcs/многу Гроздобер Камео Круна Копчиња Pendant Cabochon Поставување 14mm Гроздобер Метал Копче Шарм pendant A1235

5pcs/многу Гроздобер Камео Круна Копчиња Pendant Cabochon Поставување 14mm Гроздобер Метал Копче Шарм pendant A1235

Залиха
DEN 422.40
Износот:

Само треба на слики и примероци.
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Антички Бронза
количина : 5pcs по торба
внатрешен дијаметар : 14mm
големина : 90mm*30мм (1mm=0. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ние ќе се испрати до вашите клиенти превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
intmail. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".0393 инчен 1inch=25. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
hongkongpost.com
EMS
Околу 5-7 дена
ems. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.4 mm) pendant
Објектот Useage : Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети . ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
dhl. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
11.5g
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
9cm
Производ Карактеристики:
14mm
Број На Модел На:
A1235
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Количина:
5pcs
Големина:
9mm*3mm
позлата:
Античкиот Бронза Позлатен
боја:
античкиот бронза
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Поврзани производи