OPHIR 3M 1/8 & 1/8 Airbrush Црево - Извиткани Најлон Воздух Црева Airbrush Додатоци# AC026

OPHIR 3M 1/8 & 1/8 Airbrush Црево - Извиткани Најлон Воздух Црева Airbrush Додатоци AC026

Залиха
DEN 372.00
Износот:

Спецификација : Кол : 6×4mm Должина : 3m Адаптер : 1/8"BSP1/8"BSP Пакет се Вклучени : 1x Airbrush Црево

Декларираните карактеристики

Тип:
Телото Боја
Бренд Име:
PHR
Количина:
1
Состојка:
ABS
НЕТО-WT.:
151 g
Број На Модел На:
AC026
Име:
Airbrush Црево

Поврзани производи