Sorplus Античките Метал Цвет Закачалка за Облека (12 парчиња/ Многу)
Ново - 5 %

Sorplus Античките Метал Цвет Закачалка за Облека (12 парчиња/ Многу)

Залиха
DEN 1915.20
DEN 1820.00
Износот:

Hangerworld Античките Метал Цвет Закачалка за Облека (12 парчиња/ Многу) Големина : L39*H22 cm Боја : бела,црна Тежина : 130g Материјал : метал Одговараат за облека
Нашата Атрактивна :
(1) Висок квалитет и прифатлива цена
(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина
(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка
(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите корисници
Детали За Контакт :
Име : Синтија Ли
Трговија Менаџер ID : cn1001192104
Купувачи се добредојдени да не контактирате.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена.
3. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како.
Повратни информации
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Кревање Метод:
Рачен
Бренд Име:
Hangerlink
Производот:
Панталони Нога Клип
Материјал:
Метал
Употреба:
Neatening/Складирање
Облека Тип:
облека
Употреба:
Плакарот
Број На Модел На:
MH003
Тип:
метал цвет закачалка
Стил:
метал цвет закачалка
Должина:
39cm
Големина:
L39*H22 cm
боја:
Бела,Црна
Тежина:
130g
Материјал:
Метал
одговараат за:
облека
is_customized:
Yes

Поврзани производи