Нови 2017 сатен вечер чанти кристал гроздобер чанта дијамант спојки кеси bolsos де fiesta вечер спојки purses и чанти w495
Ново - 25 %

Нови 2017 сатен вечер чанти кристал гроздобер чанта дијамант спојки кеси bolsos де fiesta вечер спојки purses и чанти w495

Залиха
DEN 1391.52
DEN 1044.00
Износот:


вечер чанти спојки канџите чанта жените торба жените кеси ден канџите чанти и чанти

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
Вечер Чанти
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Luxy месечината
Обликот:
Рамка
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Sequined,Дијаманти
Шаблон Тип:
Флорални
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Сатенски
Тврдост:
Тешко
боја:
кралска сина злато сребро црвено розова портокал
Материјали:
полиестер спојки торба
Употреба:
вечер чанти чанта жените торба спојки
Стил:
кристал дијамант вечер чанти

Поврзани производи