10Pcs/Многу Наруто Akatsuki Cosplay Headband Hidan Itachi Madara Hoshigaki Kisame Додатоци Многу Стилови 90*5cm Бесплатен Превозот
Ново - 10 %

10Pcs/Многу Наруто Akatsuki Cosplay Headband Hidan Itachi Madara Hoshigaki Kisame Додатоци Многу Стилови 90*5cm Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 1172.64
DEN 1056.00
Износот:


10 Pcs/Многу Наруто Headband Cosplay Лист Село Логото Konoha Uchiha Itachi Kakashi Akatsuki Членови Костим Додатоци
Материјал : Кадифен & Метал
Големина на : 94*5cm
Пакет : Со Блистер Картичка, како што гледате.
Напомена : Ther се многу стилови можете да изберете.

Декларираните карактеристики

боја:
Мешани 10PCS Случаен избор
Предупредување:
не блиску оган
Возраст Опсег:
Grownups,> 6 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
901*5cm
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1/200
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
наруто headband
Тема:
Филм & TV
Големина:
90*5cm
Материјал:
Кадифен & Метал

Поврзани производи