251MM 2BOLT HighTemp Издувните Заптивка ТУРБО/КОЛЕКТОР/HEADER НАДОЛУ/ДЕПОНИЈА ЦЕВКА ПРИРАБНИЦА

251MM 2BOLT HighTemp Издувните Заптивка ТУРБО/КОЛЕКТОР/HEADER НАДОЛУ/ДЕПОНИЈА ЦЕВКА ПРИРАБНИЦА

Залиха
DEN 239.52
Износот:


2"51 MM 2 BOLT High Temp Издувните Заптивка ТУРБО/КОЛЕКТОР/HEADER НАДОЛУ/ДЕПОНИЈА ЦЕВКА ПРИРАБНИЦА
Нашите muli-слој на Графит Дихтунзи помогне да се обезбеди соодветна,течење-слободен печат за вашето 2 гром flanged
конекции.Овие дихтунзи се погодни за висока температура услуга и се достапни во големини (Внатре дијаметар).
Примена : висока температура услуга ger
Карактеристики : Внатрешниот круг челик армирано
Влезот големина(Цевка страна) : 2" 51 MM

Декларираните карактеристики

Година:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Специјални Функции:
Издувните Заптивка
Тип На Објект:
Моторот Оддел
Име На Модел:
EXGS2-2
Зафатнина:
Никој
Нема. на Цилиндри:
Никој
Карактеристики:
Внатрешниот круг челик армирано
Влезот големина(Цевка страна):
2 (51m)
Примена:
висока температура услуга

Поврзани производи