Со Дрво Се Справи Со Не ' Рѓосувачки Челик Тесто Хеликоптер Печење Тестенини Шпатула Тесто Тесто Scraper
Ново - 20 %

Со Дрво Се Справи Со Не ' Рѓосувачки Челик Тесто Хеликоптер Печење Тестенини Шпатула Тесто Тесто Scraper

Залиха
DEN 235.20
DEN 188.00
Износот:

Нерѓосувачки Челик Скала Тесто Хеликоптер Печење Шпатула Тестенини Тесто Тесто Scraper Карактеристики :
1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво од Нерѓосувачки челик
2.Зелена производ, во согласност со ФДУ & SGS квалитет, innoxious, нема чуден мирис, лесна за чистење, трајни производи за долго време се користи.
3.Големината ;12*15cm
4. Совршен за стружење тесто и други материјали.
5,Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас директно
Детали за производи : име на Производ Тесто Тесто scraper Објект sb-210 Cirtificate ФДУ &SGS Материјал Храна одделение од нерѓосувачки челик (304 Боја Црна Големина 11*15cm Функција За стружење тесто тесто Occation партија или среќни денови за домашна употреба Пакет Секоја спакувана во поштенска кутија
Зошто да изберете нас :
1. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours
2.професионален човек за решавање на било какви прашања
3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на пари
Испорака :
Се ВРАЌА :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши корисници, вие Треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас. ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Слики :

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Goldbaking
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
sb-210
Тип:
Печење & Тесто Алатки
боја:
Сребрена и црвена дрво рачка
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Се Справи Со Големина:
1.5 cm
Големина:
11*15cm
Тежина:
129g
ХС:
7323949000
is_customized:
Yes

Поврзани производи