FreeShipping 5pcs/многу Висок Квалитет BST 900M-T-I kingkong lead-free Лемење железо совет ЗА Hakko Saike 936 852d+ 909D лемење совет

FreeShipping 5pcs/многу Висок Квалитет BST 900M-T-I kingkong lead-free Лемење железо совет ЗА Hakko Saike 936 852d+ 909D лемење

Залиха
DEN 815.52
Износот:


Карактеристики :
Овие совети се обложено со олово-слободен лемење.
За : 933, 898 D,936 E,939,852 D лемење rework станица како Hakko, НАЈДОБРИ, Брз и други бренд лемење станица.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
900M-Т-ЈАС
Количина:
5/ЕЕЗ

Поврзани производи